Hakkımızda

2001 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız;

Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki uzmanlığını spesifik alanlardaki deneyimiyle birleştirerek, kurum ve firmaların ihtiyaçlarına cevap veren network, güvenlik sistemleri ve fiber optik teknolojileri alanlarında çözümler geliştirmektedir.

Ülke çapındaki 300 kullanıcı ve üstü sistemlerin; alt yapı kurulum, üst yapı ve devreye alma hizmetlerini sağlayan firmamız, kurmuş olduğu sistemlerin büyük bir bölümünün de yönetimini ve işletimini yapmaktadır.

DMS Bilişim, ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturup, tamamen kendi kadrosundan faydalanarak bizzat saha çalışması yapmakta ve bu alanlarda projelendirme, kurulum, danışmanlık hizmeti sunmakta ve proje uygulayıcısı olmaktadır.

Temel Hedefimiz

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz. Bunun yanı sıra hedeflerimizden bir diğeri; ihtiyaçlarınıza daha iyi ve hızlı çözüm sağlamak amacıyla kendimizi daima geliştirmek ve global teknoloji ile tam uyum içinde olarak en yeni ve en güncel teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmaktır.

Yazar:Dms Bilişim Firma Adı


İletişim

Markalarımız